sekcionálne brány

Sekcionálne garážové brány WeatherGuard

Automatické sekcionálne brány WG sú izolované polyuretánovou penou s hrúbkou 42 mm a kombináciou bezúdržbového materiálu - oceľový plech.

Sekcionálne brány sa môžu prispôsobiť rôznym typom garáží a šírke vjazdu aj do dvojitých garáží. Brány majú vysoký štandard prevedenia, ktoré zaručujú komfort, bezpečnosť a pohodlie používania, aj výbornú tepelnú izoláciu.

Izolačné vlastnosti sekcionálnych brán

Sekcionálne garážové brány sú izolované špeciálnou polyuretánovou penou s hrúbkou 42 mm, ktorá zaručuje najlepšie tepelno-izolačné vlastnosti brány.

Sekcionálne garážové brány sa skladajú z niekoľkých spojených zasúvateľných sekcií, sú praktickým vynálezom, ktorý sa u nás rozšíril až v posledných desaťročiach. Stávajú sa ale stále obľúbenejším riešením. Šetria priestor, manipulácia s nimi je veľmi pohodlná a dobré vlastnosti ponúkajú aj z hľadiska bezpečnosti.

Garážové brány môžeme vyberať z viacerých druhov. Najpopulárnejšie sú dnes tradičné sekcionálne či rolovacie brány. Samotná brána je zvyčajne vyrobená z ocele, ktorá tvorí konštrukciu. Plášť dverí je skonštruovaný z veľmi ľahkých polyuretánových dosiek. Mechanizmus sekcionálnych brán je založený na pohybe brány po koľajničkách osadených na pánte a taktiež na strope. Tento pohyb je uľahčený prítomnosťou kladiek a pružín. Sekcionálna brána je jeden ucelený celok, ktorý sa po sklopení umiestni pod strop.

Garážové sekcionálne brány

Sekčné brány, sa vyznačujú dlhou životnosťou a vysokou spoľahlivosťou.  Sekčné garážové brány majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti, ktoré sú vhodné pre novostavby i pre rekonštrukcie. Pre tieto brány sú použité vysokokvalitné bezpečnostné prvky, galvanicky upravené kovanie čo zabezpečí dlhodobú životnosť a funkčnosť celej konštrukcie brány.

Ako fungujú sekcionálne garážové brány?

Sekcionálne brány nazývané aj sekčné brány vzišli ako kompromis z dvoch typov brán. Rolovacej a výklopnej garážovej brány. Panely sekčnej brány sa líšia od panelov rolovacích brán najmä veľkosťou, neumožňujúcou klasické rolovanie a tak sa tento typ garážovej brány dostane pod strop garáže postupním “lámaním¨ sekcií. Vďaka ich veľkosti je možné zabudovanie prechodových dverí, či okna.

Sekcionálne garážové brány sa ľahko ovládajú, nie sú hlučné a výborne izolujú teplo, preto sú vhodné aj pre vykurované garáže. Ale sekcionálne brány sa vlastne hodia pre akúkoľvek garáž, najmä ale pre tie garáže, ktoré sú obmedzené priestorom pri vstupe. Ak je garáž napríklad umiestnená kúsok od cesty, alebo priamo pri chodníku, sú sekcionálne brány ideálne.

Sekčné brány pre niekoľko generácií

Dlhodobé testy v reálnych podmienkach zaisťujú vyzreté sériové výrobky a kvalitu brán. Vďaka nim a tiež vďaka vynikajúcim technickým riešeniam a nekompromisnému zabezpečeniu kvality dostane zákazník spoločnosti PEMAT Slovakia možnosť záruky až na 10 rokov.

Ovladanie brany mobilom

Svoju garážovú bránu máte stále pod kontrolou nech ste kdekoľvek a kedykoľvek. Možnosť zasielania sms o pohybe brány.

Sekčné brány PEMAT je možné vyrobiť v mnohých variantoch a bez problémov vyhovujú rozličným stavebným i dizajnovým požiadavkám, je to moderná technológia, ktorá je určená pre inštaláciu do otvorov malých a stredných rozmerov. Rozličnosť dizajnov a farieb, ktoré ponúkajú sekčné garážové brány sa výborne hodia k akémukoľvek domu.

Sekcionálne brány sú vytvorené z dvojstenného pozinkovaného oceľového plechu vyplneného tvrdenou polyuretánovou penou, čo prispieva okrem izolačných vlastností aj k zvýšeniu bezpečnosti. Sekcionálna garážová brána je vybavená nehrdzavejúcim koľajnicovým systémom s dlhou životnosťou. 

Automatické sekčné brány sa otvárajú kolmo nahor. Tak získate tým viac miesta v garáži a pred garážou.

Garážové sekcionálne brány (sekčné brány) vyrobíme podľa Vášho stavebného otvoru na mieru.  

Garážové dvere, vedľajší vstup

Dvere do garáže sú dvere vyrobené z rovnakého materiálu ako sekcionálne brány, a tvoria spolu estetický celok. Dvere môžu byť jednokrídlové aj dvojkrídlové alebo presklené.

Cenová ponuka - sekcionálne garážové brány

Meno a priezvisko:
Tel.kontakt:
E-mail:
Miesto montáže:
Rozmery š x v (mm):
Vnútorná výška prekladu nad otvorom (mm):
Ovládanie:
Farba brány:
Poznámky:

Sekcionálne garážové brány