priemyselné brány

Priemyselné brány

Priemyselné brány sú vyrábané na mieru podľa rozmeru a potreby zákazníka s polyuretánovou izoláciou. Delíme ich do troch skupín: 
- sekcionálne priemyselné brány, 
- rolovacie priemyselné brány,
- krídlové priemyselné brány.

Garážové aj priemyselné brány vyrábame vždy presne na mieru. Vďaka tomu dokážeme precízne vyplniť každý stavebný otvor takmer akéhokoľvek tvaru a rozmeru.

Priemyselné brány sú pevné, spoľahlivé, s dobrými tepelnoizolačnými vlastnosťami, znižujú aj hladinu hluku v priestore.

Kvalita prevedenia - priemyselné brány vyrobené na Slovensku

Priemyselné brány sú európskeho štandardu a spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na presnosť a kvalitu zhotovenia. Sú určené pre priemyselné objekty všetkých typov vrátane prevádzok. Priemyselné brány majú vynikajúce izolačné vlastnosti, pevnosť, kvalitu, lamelový design, rýchle dodanie a dôležitým prvkom je aj výborná cena.  V prípade záujmu sme schopný dodať tieto priemyslené brány po celom území Slovenskej aj Českej republiky.

Garážová brána pre priemyselne zameraných zákazníkov, respektíve veľké haly a skladovacie priestory, do ktorých zachádza vysoká technika a nákladné vozidlá. V tomto prípade sú najlepším riešením automatické brány pre priemyselné priestory (priemyselné brány), ktoré však môžu dosahovať ďaleko vyšších rozmerov, pri zachovaní rovnakých kvalít, ako pri sekčných garážových bránach.

Moderný dizajn a odolnosť ktorá vydrží

Široká ponuka prevedení a moderných doplnkov vám umožní začleniť priemyselné brány PEMAT do renovovaných objektov aj novostavieb. 

Priemyselné brány sekcionálne, rolovacie alebo krídlové sú dokonalým riešením pre výrobné haly, obchodné priestory, stanice STK a KO, dielní a umývacie linky. Nezávisle od typu sú to priemyselné brány vyrábané predovšetkým s ohľadom na funkčnosť, trvanlivosť a bezpečnosť.

Sekcionálne brány

Sekcionálne brány

Priemyselné sekcionálne brány sa otvárajú zvisle hore a poskytujú tak priestor pred bránou aj za ňou. Lamely brány sa ukladajú pod stropom plošne, cez otvor zvisle alebo podľa sklonu strechy. Sekčné priemyselné brány presviedčajú špičkovým dizajnom a bezpečnosťou.

Rolovacie brány

Rolovacie brány

Priemyselné rolovacie brány predstavujú rýchle uzavretie priestoru jednoduchou kompaktnou konštrukciou s malým počtom prvkov. Rolovacie priemyselné brány sú vhodné pre každú architektúru a vďaka malej potrebe miesta sa prispôsobia rôznym situáciam.

Krídlové brány

Krídlové brány

Nie každý priestor je vhodný pre osadenie sekcionálnej, alebo rolovacej priemyselnej brány. Aj v takom prípade má naša firma riešenie, ktoré spočíva v montáži krídlovej priemyselnej bráne. Krídlové priemyselné brány sa stávajú čoraz populárnejšie aj pre ich jednoduchosť a bezúdržbovosť. Rámy krídiel a zárubne sú vyhotovené z hlinníkových profilov a výplň krídla je z polyuretanového panelu o hrúbke 42 mm.

Cenová ponuka - priemyselné brány

Meno a priezvisko:
Tel.kontakt:
E-mail:
Miesto montáže:
Rozmery š x v (mm):
Vnútorná výška prekladu (mm):
Ovládanie:
Farba brány:
Poznámky: