Rolovacie priemyselné brány

Priemyselné rolovacie brány predstavujú rýchle uzavretie priestoru jednoduchou kompaktnou konštrukciou s malým počtom prvkov. Rolovacie priemyselné brány sú vhodné pre každú architektúru a vďaka malej potrebe miesta sa prispôsobia rôznym situáciam.

Okrem sekcionálnych priemyselných brán ponúkame aj rolovacie priemyselné brány. Jedná sa o rolovací systém zložený z lamiel, ktorý sa pohybuje vo vodiacich lištách.

rolovacie priemyselné brány

Rolovacie brány sú vhodné pre tých zákazníkov, ktorý nemajú dostatok priestoru. Rolovacie priemyselné brány nájdeme v priemyselných objektoch, či skladoch. Tieto rolovacie priemyselné brány môžeme nájsť aj pri rôznych typov výkladových skríň, ale i pri zabezpečovaní obchodov. Rolovacie brány sa dajú montovať do otvoru, pod otvor, a nemusia mať žiadne ťažné zariadenie a aj cenová dostupnosť je prijateľná.

Priemyselné rolovacie brány okrem výbornej životnosti sú tiež veľmi spoľahlivé. A navyše, ich výhodou je univerzálnosť - môžu byť namontované v nových ale aj existujúcich budovách, z vonkajšej alebo z vnútornej strany miestnosti.

Rolovacie brány vďaka svojej konštrukcii a systému otvárania sú vhodné v situáciách, kedy nemáte okolo priestoru dostatok voľného miesta. Sú charakteristické nízkou hlučnosťou, výbornou tepelnou izoláciou a vysokou kvalitou lamela.

Cenová ponuka - rolovacie  priemyselné brány

Meno a priezvisko:
Tel.kontakt:
E-mail:
Miesto montáže:
Rozmery š x v (mm):
Vnútorná výška prekladu nad otvorom (mm):
Ovládanie:
Farba brány:
Poznámky: