Krídlové garážové brány

Krídlové brány PEMAT sú vyrábané z polyuretánových panelov o hrúbke 40 mm. Krídlová brána je dodávaná so zárubňovým rámom a dvoma krídlami, ktoré podľa požiadavky zákazníka môžu byť rozdelené v rôznom pomere. Zárubňový rám je hliníkový s límcom a tesnením. Farba rámu je prírodný hliník, ktorý je možné laminovať podľa vzorkovníka laminácií.

krídlová garážová brána
krídlová garážová brána

Krídlové brány PEMAT

Krídlová brána je dodávaná so zárubňovým rámom a dvoma krídlami, ktoré podľa požiadavky zákazníka môžu byť rozdelené v rôznom pomere. Zárubňový rám je oceľový, pokrytý hliníkovým profilom s límcom a tesnením. Farba rámu je prírodný hliník, ktorý je možné laminovať podľa vzorkovníka laminácií..

Krídlová brána je ovládaná štandardným spôsobom pomocou kľučky so zámkom . 

Prečo krídlové brány

Vhodné do garáže s obmedzeným vnútorným priestorom, tam kde sa väčšinou sekcionálne brány nezmestia alebo je potrebný častý priechod. Nie je potrebné žiadne nadpražie. Krídlová brána je vhodná ako pre novostavby, tak aj pre dodatočnú montáž pri výmene starých brán za nové. Brány priamo na mieru. Široký výber prevedenia a farieb.

Integrované garážové dvere

Zabudovanie integrovaných dverí do krídla brány predstavuje praktické riešenie pohybu osôb a predmetov pri zatvorenej garážovej bráne.

Doplnky pre krídlové brány:

Do krídel brány je možné integrovať dekoračné okienka a prídavný zámok pre zvýšenú bezpečnosť. 

Možnosť zabudovať do krídla doplňujúce garážové dvere, čo uľahčí častý vstup do garáže, ak nemá iné vchodové dvere.

Krídlové brány výhody:

  • jednoduché ovládanie
  • bezúdržbovosť
  • maximálne využitý vnútorný priestor garáže
  • krídlové garážové brány ponúkajú mnoho dizajnov a farieb
  • farebná stálosť

Krídlové brány cenník

Krídlové brány a ich cena je závislá na šírke a výške krídlových brán. Nechajte si vypracovať cenovú ponuku presne na mieru.