Rolovacie priemyselné brány

Priemyselné rolovacie brány predstavujú rýchle uzavretie priestoru jednoduchou kompaktnou konštrukciou a s malým počtom prvkov. Rolovacie brány sú vhodné pre každú architektúru a vďaka malej potrebe miesta sa prispôsobia rôznym situáciam. Rolovacie priemyselné brány sú ideálnym riešením v priemyselných objektoch, ako sú výrobné haly, sklady, garáže a iné.

Pre viac informácií kliknite na : www.rolovaciebrany.sk

rolovacia garážová brána priemyselná
rolovacia garážová brána priemyselná

Farba rolovacích brán

*Pozn.: Obrázky sú ilustračné, odporúčame si vždy pozrieť farbu panela na vzorke.

Rolovacie priemyselné brány PEMAT

Priemyselné rolovacie brány PEMAT sa okrem výbornej životnosti vyznačujú tiež vysokou kvalitou a spoľahlivosťou. A navyše, ich výhodou je univerzálnosť - môžu byť namontované v nových, ale aj existujúcich budovách, z vonkajšej alebo z vnútornej strany miestnosti.

Rolovacie brány sú vhodné pre tých zákazníkov, ktorý nemajú dostatok priestoru. Rolovacie priemyselné brány môžeme nájsť aj pri rôznych typov výkladových skríň, ale i pri zabezpečovaní obchodov. Rolovacie brány sa dajú montovať do otvoru, pod otvor, a nemusia mať žiadne ťažné zariadenie a aj cenová dostupnosť je prijateľná.

Rolovacie brány vďaka svojej konštrukcii a systému otvárania sú vhodné v situáciách, kedy nemáte okolo priestoru dostatok voľného miesta. Sú charakteristické nízkou hlučnosťou, výbornou tepelnou izoláciou a vysokou kvalitou lamela.