Rolovacie garážové brány

Rolovacie garážové brány sú vyrábané zo 77 mm hliníkových profilov plnených polyuretánopvou penou, ktorá dodáva profilu izolačné a pevnostné vlastnosti. Garážové rolovacie brány sú zložené z lamiel, ktoré sa rolujú do schránky-"bubna", ktorý je umiestnený nad otvorom. Rolovacie brány PEMAT sa stali synonymom pre kvalitné, bezpečné a pritom cenovo dostupné brány.

rolovacia garážová brána
rolovacia garážová brána

Farba rolovacích brán

*Pozn.: Obrázky sú ilustračné, odporúčame si vždy pozrieť farbu panela na vzorke.

Rolovacie brány PEMAT

Garážové rolovacie brány sú vhodné pre tých zákazníkov, ktorý nemajú dostatok miesta okolo garáže. Takéto  brány nájdeme v priemyselných objektoch, či skladoch.  Svojim konštrukčným a technickým riešením sa hodia najmä pre menšie garáže: nezaberajú totiž vnútri takmer žiadny priestor. Možno ich nainštalovať bez stavebných úprav už do postavenej garáže.

Najväčšou výhodou rolovacích brán je navíjanie celej brány na hriadeľ. Tieto brány je možné montovať za otvor, pred otvor, do otvoru s boxom alebo bez boxu. Ako doplnok je možné dodať do brány aj presklené lamely alebo lamely s vetracou mriežkou.

Rolovacie garážové brány sú vhodným riešením k uzavretiu garáže bez špeciálnych stavebných úprav otvoru a podľahy. Svojím efektívnym riešením sa prispôsobia prakticky akémukoľvek vchodu do garáže. Základným materiálom je hliník, hliníková liatina, alebo oceľ. Vysokú stabilitu a bezhlučnosť zaisťuje vypracovaná technológia zpracovania lamiel a vyplnením polyuretanovou penou.

Bezpečnosť a eleganicia

Rolovacie garážové brány sa skladajú z hliníkových lamiel s výplňou z polyuretánovej peny, ktoré tvoria pancier navíjaný do boxu. Rolovacie garážové brány je možné vybaviť presvetľovacími alebo prevzdušňovacími lamelami. Proti nadvihnutiu sú zaistené bezpečnostnými pružinami.

Použitie rolovacích brán

  • rolovacie brány sa využívajú pre uzatváranie nie len garáže
  • ďalej rolovacia brána nájde využitie na zabezpečenie a uzatvorenie presklených vchodov a výkladov a na predelenie priestoru
  • v spojení s pohonom na diaľkové ovládanie je otváranie brán rýchle, pohodlné a tiež bezpečné
  • priemyselné rolovacie brány - haly, výrobné a skladovacie priestory

Garážové rolovacie brány

Rolovacie brány majú ako jediný typ brány jedinečnú konštrukciu, ktorú je možné umiestniť do akéhokoľvek otvoru bez skrátenia garáže.