Novinky

OVLÁDANIE GARÁŽOVEJ BRÁNY TELEFÓNOM

OVLÁDANIE GARÁŽOVEJ BRÁNY TELEFÓNOM

Ovládanie garážovej brány nikdy nebolo jednoduchšie. Majte otváranie a zatváranie garážovej brány plne pod kontrolou prostredníctvom vášho telefónu. Čítať viac...

NOVÁ RADA PANELOV SATIN

NOVÁ RADA PANELOV SATIN

Predstavujeme vám novú radu panelov SATIN pre garážové brány. Oproti štandardným panelom sa rada SATIN vyznačuje povrchom s matným odtieňom...
Čítať viac...

NOVINKA! KOVANIE PRE GARÁŽOVÉ BRÁNY DD219

NOVINKA! KOVANIE PRE GARÁŽOVÉ BRÁNY DD219

Našim zákazníkom neustále prinášame to najlepšie zo sveta garážových brán. Inovácie produktov sú pre nás samozrejmosť. Radi by sme vám predstavili...
Čítať viac...

Posuvné a krídlové brány

Posuvné a krídlové brány

V tomto článku si priblížime dva typy elektrických brán: posuvné brány a krídlové brány. Na aký typ pozemku sa najlepšie hodia a na čo si pri kúpe dávať pozor.

Výhody garážových brán

Výhody garážových brán

Zo všetkých typov garážových brán v súčasnej dobe vedú na plnej čiare sekcionálne garážové brány. A to má svoj ​​dôvod. Môžu za to vynikajúce technické vlastnosti, kvalita, cena i vzhľad. Pre garážové brány je podstatný aj užívateľský komfort a aj v tomto prípade sa radia sekčné garážové brány medzi špičku. 

Posuvné exteriérové brány

Posuvné exteriérové brány

Pohodlný vjazd na váš pozemok už nemusí byť len snom. Stačí mať posuvnú bránu, ktorá sa môže pochváliť mnohými výhodami.

Ako si vybrať garážovú bránu

Ako si vybrať garážovú bránu

Garážové brány dotvárajú celkový vzhľad rodinného domu. Pri výbere by sme preto mali hľadieť nielen na ich konštrukciu, ale tiež dbať na to, aby ladili s vchodovými dverami a oknami.

Motory na bránu

Motory na bránu

Motorové pohony na brány môžu byť stropné (reťazové, remeňové, vretenové) alebo bočné - tie sa ale väčšinou používajú u priemyselných brán. Zvláštnou skupinou sú motorové pohony brán, ktoré sa montujú priamo na krídlo brány.

Rolovacie garážové brány

Rolovacie garážové brány

Úspora miesta  Jednou z najväčších predností rolovacích brán je úspora miesta pod stropom garáže, ktoré tak môžeme využiť na iné účely, napr zavesenie bicyklov, lyží či pre uskladnenie bežného materiálu. Brána je zložená z jednotlivých hliníkových lamiel, rolovaných pomocou vodiacich líšt do horného hliníkového boxu. Pod stropom vám tak nebudú vadiť žiadne držiaky, koľajnice ani nič podobné.

Garážové brány a elektrické pohony

Garážové brány a elektrické pohony

Je potrebné vziať do úvahy niekoľko faktorov, ak uvažujete o oprave či výmene garážových brán a ich otváracích pohonov.

Bezpečné garážové brány

Bezpečné garážové brány

Pri navrhovaní a stavbe garáže je dôležité venovať pozornosť jej bezpečnosti, aby sa predišlo možným krádežiam, a tiež na bezpečnosť samotného užívateľa. V oboch prípadoch hrá kľúčovú úlohu voľba garážových brán.

Garážové brány izolácia

Garážové brány izolácia

Sekcionálne garážové brány ponúkajú najväčšiu tepelnú izoláciu na ploche, najväčšie množstvo obľúbených dekorovať a farieb aj možnosť individuálneho návrhu ozdobných hliníkových prvkov.

Kvalitné brány pre vašu garáž

Kvalitné brány pre vašu garáž

V prípade garážových brán určených napríklad pre rodinné domy alebo priemyselné objekty je v prvom rade nutné dbať na ich bezpečnosť, kvalitu a komfort.